We are a leading Manufacturer of 4.5mm silicon rubber seal and 12mm rubber sealing ring from Mumbai, India.
₹ 10 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Sealing |
| Thickness | 4.5 mm |
| Shape | Round |
| Material | Silicon |
| Packaging Type | Packets |
| Product Type | Seal |
₹ 250 / Piece Get Latest Price
| Inner Diameter | 12 mm |
| Material | Rubber |
| Thickness | 6 mm |
| Packaging Type | Packets |
| Color | Black |
| Brand | Harsh Elastomer |
Pallavi More (Owner)
Harsh Elastomer
Ground Floor, Gala No-13,Vijay, Kailash Ind Estate Sonawala, Cross Road -2 NR, Yadav Transport, Goregaon East
Mumbai - 400063, Maharashtra, India