Manufacturer of a wide range of products which include 6m transparent silicone pipe and 1.5 inch silicone rubber pipe.
₹ 100 / Meter Get Latest Price
| Length of Pipe | 6 m |
| Material | Silicone |
| Color | Transparent |
| Usage/Application | Chemical |
| Thickness | 6.5mm |
| Shape | Round |
₹ 30 / Meter Get Latest Price
| Material | Silicone Rubber |
| Color | White |
| Size/Diameter | 1.5 Inch |
| Usage/Application | Chemical |
| Single Piece Length | 1 m |
| Thickness | 9mm |
Pallavi More (Owner)
Harsh Elastomer
Ground Floor, Gala No-13,Vijay, Kailash Ind Estate Sonawala, Cross Road -2 NR, Yadav Transport, Goregaon East
Mumbai - 400063, Maharashtra, India